czwartek, 1 maja 2014

Zapowiedź meczu z Tęczą Łyse

W dniu Święta Narodowego Trzeciego Maja na obiekcie przy ul. Daszyńskiego w Pułtusku ponownie dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Tym razem zawodnicy Nadnarwianki podejmą przed własną publicznością trzecią drużynę tabeli czyli Tęczę Łyse.Drużyna z Łysych na wiosnę gra bezkompromisowo, zarówno trzykrotnie wygrała (Bieżuń, Kuczbork, Słoszewo) jak i przegrała (Żbik, Sona, Szydłowo). Zwłaszcza wygrana z Borutą jest warta uwagi bo Tęcza pokonała rywala ... aż 11:0! Ekipa Tęczy może pochwalić się najlepszym atakiem w lidze - w 23 meczach podopieczni Kazimierza Puławskiego strzelili 79 goli (o 20 bramek więcej od pułtuskiego zespołu), z czego 35 trafień jest autorstwa duetu Adrian Gwiazda (20 goli) - Krzysztof Szymański (15 bramek). Właśnie ci dwa zawodnicy zaaplikowali nam cztery gole w rundzie jesiennej.

Zwycięsto w Nowym Mieście, choć niełatwe, na pewno korzystnie wpłynęło na morale drużyny Nadnarwianki. Żądza rewanżu za porażkę na jesieni, a także perspektywa objęcia prowadzenia w tabeli (przynajmniej na 25 godzin) mogą być czynnikami, które dodatkowo uskrzydlą naszych zawodników w starciu z drugim najważniejszym, po Koronie Szydłowo, rywalem pułtuszczan w walce o awans do IV ligi.

Arbitrem głównym sobotniego spotkania będzie Sebastian Załęski, dla którego będzie to już piąty mecz Nadnarwianki do sędziowania w obecnym sezonie. Jesienna potyczka w Łysych również była rozstrzygana przez Załęskiego.


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Tęczą (od 2001 roku):
- 1 mecz - 1 wygrana Tęczy. Bramki - 2:4
- 2013/2014: liga okręgowa, Tęcza - Nadnarwianka 4:2


Typ redakcji Nadnarwianka.pl - 2:0


03.05.2014, 16:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - TĘCZA ŁYSE

Relacja na żywo - RegioWyniki.pl (kliknij w link)


Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem). Przypominamy, że w trakcie meczu przed trybuną krytą można nabyć gadżety Nadnarwianki - czytaj więcej.