czwartek, 29 maja 2014

Zapowiedź meczu z Troszynem

W niedzielę 1 czerwca podopieczni Pawła Brodzkiego udadzą się w podróż do Troszyna. Celem jest oczywiście zdobycie kompletu punktów. Wygrana Nadnarwianki bądź porażka Tęczy Łyse zapewni nam udział w barażach o IV ligę. Nasz niedzielny rywal po 27 kolejkach zajmuje bezpiecznie dziewiąte miejsce w tabeli. Na własnym obiekcie, co zrozumiałe, prezentuje się lepiej jak na wyjazdach - tylko trzykrotnie goście wywozili komplet punktów z Troszyna. Dokonała tego Korona Szydłowo - wygrana 6:1, Tęcza Łyse - 8:0 oraz Sona Nowe Miasto - 1:0. 

Wiosenna dyspozycja zawodników z Troszyna jest dość stabilna - nie sprawiają niespodzianek ale pewnie pokonują słabsze od siebie ekipy. Z dorobkiem ośmiu trafień najskuteczniejszym graczem troszyńskiego KSu jest Grzegorz Tokarzewski. W składzie gospodarzy najprawdopodobniej wybiegnie również Paweł Samsel, dobrze znany z występów w Narwi Ostrołęka obrońca.


KS CK Troszyn - Wkra Bieżuń 2:1. Oby w niedzielę gospodarze wyczekiwali ostatniego gwizdka sędziego w nieco innych okolicznościach ;-)


Niepokonani od 16 meczów piłkarze Nadnarwianki wciąż konkurują z Koroną Szydłowo o wygranie ligi. Pomimo coraz większej ilości urazów w pierwszej jedenastce młodzi zmiennicy dość pewnie zastępują starszych, bardziej doświadczonych kolegów. 

Przed nami trzy ostatnie spotkania w sezonie z teoretycznie słabszymi zespołami. Wraz z narastającym zmęczeniem rośnie również presja więc mecze z Troszynem, Glinojeckiem i Sochocinem wcale nie muszą być spacerkiem dla pułtuszczan.

Sędzia: Sylwester Sierota

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a KS CK Troszyn (od 2001 roku):

2 mecze - 2 zwycięstwa Nadnarwianki. Bilans bramkowy - 13:0
2013/2014: liga okręgowa, Nadnarwianka - Troszyn 4:0
2011/2012: Okręgowy Puchar Polski, Troszyn - Nadnarwianka 0:9

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:3


01.06.2014, 11:00, Troszyn
KS CK TROSZYN - NADNARWIANKA PUŁTUSK