piątek, 27 czerwca 2014

Zapowiedź meczu w Kałuszynie

Przed nami 36. i zarazem ostatni mecz sezonu 2013/2014 w wykonaniu zawodników Nadnarwianki Pułtusk. Mecz, który w zasadzie będzie podsumowaniem całego sezonu. Jeśli tylko w sobotę 28 czerwca nie roztrwonimy przewagi wypracowanej w pierwszym spotkaniu barażowym to będzie nam dane świętować awans do IV ligi.


W środowe popołudnie podopieczni Pawła Brodzkiego zasłużenie pokonali gości z Huty Mińskiej. Oczywiście były mankamenty w grze pułtuszczan, zwłaszcza w drugiej odsłonie meczu, lecz wydaje się, że możemy z umiarkowanym optymizmem patrzeć w niedaleką przyszłość. 

Jeśli uda się nam szybko strzelić bramkę w Kałuszynie to Tygrys znajdzie się w niezwykle trudnej sytuacji i będzie potrzebował już aż czterech trafień aby wygrać dwumecz. Nadnarwianka na wiosnę nie dość, że ani razu nie przegrała, to jeszcze zwyciężyła we wszystkich wyjazdowych spotkaniach, tracąc jedynie dwie bramki.

O zwycięstwo nie będzie łatwo, gdyż Tygrys na własnym terenie (tzn. w Hucie Mińskiej, Mińsku Mazowieckim, Kałuszynie oraz Siennicy) wygrał aż 14 spotkań i zremisował jedynie z Mazovią. Zapowiada się pasjonująca konfrontacja, która z pewnością dostarczy kibicom więcej wrażeń niż odbywający się o zbliżonej porze mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata pomiędzy Brazylią a Chile.


Sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa)


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Tygrysem Huta Mińska (od 2001 roku):

1 mecz - 1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bilans bramkowy - 2:0

2013/2014: baraże, Nadnarwianka - Tygrys 2:0


Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:2


28.06.2014, 17:00, Kałuszyn
TYGRYS HUTA MIŃSKA - NADNARWIANKA PUŁTUSK


Relacja na żywo - RegioWyniki.pl