czwartek, 5 czerwca 2014

Zapowiedź meczu z Kryształem Glinojeck

Wielkimi krokami nadchodzi czas rozstrzygnięć. Wszystkie mecze ostatnich dwóch kolejek ligowych zostaną rozegrane o tej samej porze więc na deficyt emocji na pewno nie będziemy narzekać. W sobotę 7 czerwca zawodnicy Nadnarwianki podejmą na własnym terenie przedostatni w tabeli Kryształ Glinojeck.


Piłkarze Kryształu jesienią pokazali nam pazur i niewiele brakowało, aby podopieczni Pawła Brodzkiego nie wywieźli z Glinojecka kompletu punktów. Ostatecznie udało się nam wygrać 4:2 po dość ciekawym spotkaniu. I tym razem Glinojecczanie mogą być w stanie dzielnie stawiać opór. Wiosenna dyspozycja Kryształu jest względnie niezła - 4 wygrane, 2 remisy i 5 porażek, dzięki czemu nasi sobotni goście wciąż liczą się w walce o utrzymanie.

Jednakże to może być za mało na rozpędzoną wiosną ekipę Nadnarwianki. 29 punktów w jedenastu meczach, najwięcej strzelonych i najmniej straconych bramek - wiosenny dorobek pułtuszczan mówi sam za siebie. Jeśli dodamy do tego wciąż realne szanse na bezpośredni awans do IV ligi to możemy spodziewać się teatru jednego aktora.

Podobnie jak mecz przy ul. Daszyńskiego, interesować nas będzie przebieg spotkania w Szydłowie, gdzie miejscowa Korona podejmować będzie Makowiankę. Zwycięstwo gości z Makowa Mazowieckiego oraz jednoczesna wygrana Nadnarwianka sprawi, że pułtuszczanie wskoczą na pierwsze miejsce. Może być o to jednak niezwykle trudno bo lider z Szydłowa nie zwykł gubić punkty, zwłaszcza na własnym terenie. 

Sędzia: Sebastian Załęski

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Kryształem Glinojeck (od 2001 roku):

4 mecze - 4 zwycięstwa Nadnarwianki. Bilans bramkowy - 10:4

2013/2014: liga okręgowa, Kryształ - Nadnarwianka 2:4
2010/2011: IV liga maz., Nadnarwianka – Kryształ 3:1
2010/2011: IV liga maz., Kryształ - Nadnarwianka 0:1
2008/2009: MPP, Kryształ - Nadnarwianka 1:2

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 3:0


07.06.2014, 17:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - KRYSZTAŁ GLINOJECK

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem). Przypominamy, że w trakcie meczu przed trybuną krytą można nabyć gadżety Nadnarwianki - czytaj więcej.

Relacja na żywo - RegioWyniki.pl