wtorek, 24 czerwca 2014

Zapowiedź meczu z Tygrysem

Pierwszy raz od ośmiu lat Nadnarwianka jest bardzo blisko wywalczenia awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. W 2006 roku uzyskaliśmy promocję do ówczesnej III ligi, teraz, w rezultacie zajęcia drugiej lokaty, zagramy w barażach o awans do IV ligi. Na drodze pułtuszczan staną zawodnicy Tygrysa Huta Mińska, wicelidera siedleckiej okręgówki.


Tym razem, wszak mamy wyjątkową okazję, zamiast tekstu przygotowaliśmy infografikę porównawczą dokonań Nadnarwianki i Tygrysa w rozgrywkach ligowych sezonu 2013/2014. Oba zespoły rozegrały identyczną liczbę meczów.(kliknij aby powiększyć)

Rozgrywki siedleckiej ligi okręgowej zakończyły się tydzień później niż to miało miejsce w ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówce więc nasz rywal miał mniej czasu na odpoczynek przed pierwszym meczem barażowym. Tylko teoretycznie, bo w rzeczywistości siedmiu podstawowych piłkarzy Tygrysa nie zagrało w ostatnim spotkaniu, nota bene wygranym, co tylko potwierdza, że zawodnicy z Huty Mińskiej na serio potraktują tą konfrontację.

Do dyspozycji Pawła Brodzkiego, poza kontuzjowanym Piotrem Bobowskim (26 występów, 6 bramek), Rafałem Krzyżewskim (21/2), Kamilem Orłowskim (21/0), Dawidem Wichowskim (2/0) oraz Łukaszem Zalewskim (1/0), są właściwie wszyscy zawodnicy.

--- reklama ---W zespole, jak i wśród fanów, panuje optymizm oraz wiara w możliwość dokonanie tego, o czym właściwie nikt głośno nie mówił przed sezonem. Wrócić do IV ligi, po zaledwie roku banicji, byłoby wielką rzeczą. Zwłaszcza, że jeszcze nie tak dawno klub pod względem finansowym i organizacyjnym znajdował się na dnie. 

Przed nami zdecydowanie dwa najważniejsze mecze w tym sezonie więc gorąco zachęcamy wszystkich do licznego przyjścia na mecz i wsparcia reprezentantów naszego miasta w walce o awans!


Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2:0


25.06.2014, 18:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - TYGRYS HUTA MIŃSKA

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem). Przypominamy, że w trakcie meczu przed trybuną krytą można nabyć gadżety Nadnarwianki - czytaj więcej.