czwartek, 12 czerwca 2014

Zapowiedź meczu z Wkrą Sochocin

Chciałoby się powiedzieć z całą stanowczością, że przed nami ostatni mecz sezonu 2013/2014, po którym będziemy mogli świętować awans do czwartej ligi. Jednak aby tak się stało muszą zostać spełnione dwa warunki - musimy pokonać w Sochocinie miejscową Wkrę, a także liczyć na sensację w Krasnem.

Relacja na żywo - RegioWyniki.pl


Po sobotnim remisie z Kryształem wciąż w rozmowach wielu osób związanych z Nadnarwianką nie ustają rozważania "co by było gdyby... ". No cóż, rozpamiętywać sobotni mecz można jeszcze długo ale chyba nie ma to większego sensu. Czas skupić się na najbliższym spotkaniu. Szczęściu trzeba pomóc, każdy inny wynik jak nasze zwycięstwo będzie przyjęty jak porażka i przekreśli nasze szanse na bezpośredni awans. 

Beniaminek z  Sochocina z pewnością nie należy do chłopców do bicia. 10. miejsce w tabeli, piąta najlepsza obrona w lidze oraz dziewięć odniesionych zwycięstw na własnym terenie nakazują podejść do Wkry z respektem. Po odejściu w zimę Piotra Wypyszyńskiego, najskuteczniejszego zawodnika Wkry (14 goli), najgroźniejszymi "strzelbami" zostali Cezary Wolski (8 goli) oraz Radosław Woliński (7 trafień). Warto również zwrócić uwagę na tercet Krzysztof Dzięgielewski - Dawid Nawrocki - Emil Kuciński, który łącznie zanotował już 23 asysty.

Aktualna sytuacja kadrowa Nadnarwianki nie należy do najlepszych, choć brak bardziej doświadczonych graczy jest dobrą okazją do wykazania się młodszym zawonikom, których akurat nie brakuje. Na wiosnę pułtuszczanie wyśmienicie prezentują się na wyjazdach, gdyż wygrali wszystkie pięć spotkań, tracąc jedynie dwie bramki. Miejmy nadzieję, że w sobotę również będziemy cieszyć z wyjazdowej wygranej.JEŚLI WIARA CZYNI CUDA, MY WIERZYMY, ŻE SIĘ UDA!Sędzia: Radosław Makowiecki

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Wkrą Sochocin (od 2001 roku):

1 mecz - 1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bilans bramkowy - 4:0
2013/2014: liga okręgowa, Nadnarwianka - Wkra 4:0


Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:3


14.06.2014, 17:00, Sochocin
WKRA SOCHOCIN - NADNARWIANKA PUŁTUSK