środa, 20 sierpnia 2014

Klątwa Łomianek wciąż trwa

Po ciężkim sprawdzianie z Huraganem Wołomin przyszło nam zmierzyć się z drużyną KS Łomianki. Z podwarszawskim zespołem zawsze mieliśmy zdecydowanie "pod górę" i tak też było tym razem.

Początek spotkania jak i cała pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy. Już w 2. minucie błąd i niezdecydowanie Kacpra Wanielisty skutecznie wykorzystał Mateusz Sołtys a jego wyczyn siedem minut później skopiował Paweł Madej. 

Po niecałych dziesięciu minutach mieliśmy już dwie bramki straty do Łomianek - jednak dla gospodarzy dwa trafienia w pierwszej połowie to było zdecydowanie za mało. W 29. minucie Edgar Kazarian skutecznie ograł Łukasza Wolfa i pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Władysława Stelmacha podwyższając tym samym rezultat na 3:0.

Czwarta bramka dla gospodarzy padła po stałym fragmencie gry - błąd ustawienia defensywy gości wykorzystał, po raz drugi tego dnia, Mateusz Sołtys i Łomianki schodziły do szatni z czterobramkową zaliczką. Nadnarwianka z kolei w pierwszej odsłonie spotkania nie stworzyła sobie nawet pół sytuacji aby zagrozić bramce Mikołaja Wielgusa. 

Druga połowa była zdecydowanie lepsza i zupełnie inna w wykonaniu Nadnarwianki. Goście z Pułtuska zaczęli konstruować składne akcje czego owocem była bramka Roberta Sosnowskiego w 65. minucie spotkania. Zawodnicy z Łomianek w drugiej połowie ograniczali się do kontr ale to Nadnarwianka przejęła inicjatywę w drugiej części spotkania. W 81. minucie kolejną dogodną sytuację miał Robert Sosnowski jednak jego strzał, jak i również dobitkę Krzysztofa Królaka, obronił bramkarz gospodarzy.

W końcówce spotkania czerwoną kartkę (za drugą żółtą) obejrzał Kamil Jagielski II i kończyliśmy mecz w osłabieniu. Do końca spotkania rezultat już nie uległ zmianie - można powiedzieć, że klątwa nadal trwa, gdyż była to piąta porażka z rzędu w Łomiankach w wykonaniu Nadnarwianki.

Kolejny mecz rozegramy w sobotę 23 sierpnia o 16:00 na własnym obiekcie z Bzurą Chodaków.

Majkel20.08.2014, 17:30, Łomianki
KS ŁOMIANKI - NADNARWIANKA PUŁTUSK 4:1 (4:0)
2' 36' M. Sołtys, 9' P. Madej, 29' E. Kazarian - 65' R. Sosnowski

Składy:
Nadnarwianka - W. Stelmach, Ł. Wolf, A. Miłoszewski, K. Jagielski II, K. Wanielista, E. Dżawakian (66' K. Królak), A. Kembłowski (89' D. Wichowski), B. Salamon (82' P. Cywiński), J. Zalewski, R. Sosnowski, K. Jagielski I (46' A. Karłowicz)

Żółte kartki: K. Jagielski II, A. Kembłowski

Czerwone kartki: 90+1' K. Jagielski II (dwie żółte kartki)

Widzów: ok. 125

Sędzia: Ł. Gudyn (WS Warszawa)

Zapis relacji na żywo - RegioWyniki.pl
zdjęcia: Majkel 

(ostatnia aktualizacja - 12:45 21.08.2014)