piątek, 15 sierpnia 2014

Stadion (prawie) gotowy na inaugurację

Trybuna kryta Stadionu Miejskiego przy ul. Daszyńskiego jest już praktycznie gotowa na sobotni mecz Nadnarwianki Pułtusk z Huraganem Wołomin. Zakończył się również proces renowacji murawy.


Rozpoczęte 15 lipca prace remontowe polegały na pokryciu trybuny głównej kilkucentymetrową warstwą betonu wzmocnionego stalową siatką, położeniu warstwy polimerowej, otynkowaniu i pomalowaniu ścian bocznych, wyłożeniu chodnika z kostki brukowej przed trybuną oraz wykonaniu posadzki z żywic syntetycznych.

Ze względu na wysoki poziom wilgotności, spowodowany częstymi ostatnio opadami atmosferycznymi, wylanie posadzki z żywic syntetycznych będzie możliwe dopiero w przyszłym tygodniu. Natomiast kiedy przyjmie się posadzka można będzie przystąpić do etapu montowania krzesełek.

Szkoda, że zabraknie siedzeń na sobotnią inaugurację sezonu ale jeśli faktycznie trybuna zostanie porządnie wyremontowana, co jednak wymaga czasu, i będzie służyć przez długi okres czasu, to kibice z pewnością zrozumieją zaistniałą sytuację.

zdjęcia: Majkel/madel