wtorek, 30 września 2014

Zapowiedź meczu z Konopianką

W środę 1 października do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego do gry dołączą czwartoligowcy i tym samym Nadnarwianka Pułtusk zmierzy się w Morawach z B-klasową Konopianką Konopki.
Przeciwnik pułtuszczan na pierwszy rzut oka wydaje się banalny, gdyż reprezentuje ten sam poziom rozgrywkowy co rezerwy Nadnarwianki. Jednak to właśnie drużyna Konopianki wygrała rok temu Okręgowy Puchar Polski, a następnie, na wiosnę, dzielnie walczyła z "dwójką" warszawskiej Legii w mazowieckiej odsłonie Pucharu Tysiąca Drużyn. W tegorocznej edycji OPP zespół Konopianki zdążył uporać się już z reprezentantami okręgówki - Wkrą Bieżuń i Wieczfnianką ... czyli dokładnie tymi samymi ekipami, które Konopki wyeliminowały w poprzednim sezonie.


Po serii trzech kolejnych zwycięstw Nadnarwianka minimalnie przegrała w dwóch ostatnich meczach ligowych - kolejno z Mławianką oraz Mazovią. Właśnie w tych obu spotkaniach najbardziej dał o sobie znać brak kilku podstawowych zawodników, którzy albo nabawili się urazów albo musieli (bądź dalej muszą) pauzować za kartki. Wąska kadra oraz niemal regularna gra co trzy dni z pewnością dała się we znaki podopiecznym Pawła Brodzkiego tak więc przypuszczamy, że w Morawach na boisko wybiegną głównie zmiennicy oraz juniorzy.


Skrót meczu Konopianka Konopki - Legia II Warszawa 0:2 (16.04.2014)Sędzia: Ursyn Smacki (WS Ciechanów-Ostrołęka)

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Konopianką Konopki (od 2001 roku):
Brak spotkań

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 0-2

01.10.2014, 16:00, Morawy
KONOPIANKA KONOPKI - NADNARWIANKA PUŁTUSK