czwartek, 4 września 2014

Zapowiedź meczu z Koroną

Po trzech niezłych meczach w wykonaniu zawodników Nadnarwianki nadszedł czas na kolejnego rywala. Tym razem pułtuszczanie udadzą się do Szydłowa aby zmierzyć się z miejscową Koroną, aktualnie zajmującą przedostatnie miejsce w tabeli. Dla podopiecznych Pawła Brodzkiego będzie to idealna okazja aby nie tylko odnieść drugie zwycięstwo na jesieni ale również zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę.


Spotkanie pomiędzy "starymi znajomymi" z poprzedniego sezonu ligi okręgowej można śmiało określić mianem starcia o "6 punktów". Obie ekipy jak tlenu potrzebują kolejnych oczek aby poprawić swoją sytuację w tabeli i w dalszej perspektywie móc myśleć o utrzymaniu się w IV lidze.

Korona Szydłowo dotychczas ugrała tylko jeden punkt, który zdobyła przed własną publiką z rezerwami Wisły Płock. Na własnym terenie Korona również minimalnie uległa Skrze Drobin oraz nieznacznie przegrała z mocnym Raciążem. Spotkania wyjazdowe dla szydłowian kończyły się już jednak wysokimi czterobramkowymi porażkami w Warszawie i Przasnyszu.

Pułtuszczanie z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Po zaciętym spotkaniu w Raciążu, gdzie udało się nam zdobyć cenny punkt, dosłownie kilkudziesięciu sekund zabrakło aby pokonać w sobotę warszawską Olimpię. Bardzo możliwe, że bolesna utrata punktów wyzwoli w piłkarzach Nadnarwianki sportową złość, która w połączeniu z żądzą rewanżu za poprzedni sezon oraz coraz lepszą dyspozycją może ponieść pułtuszczan po zwycięstwo.

Sędzia: Łukasz Trawiński (WS Warszawa)

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Koroną Szydłowo (od 2001 roku):
4 mecze - 2 zwycięstwa Nadnarwianki, 1 remis, 1 wygrana Korony. Bilans bramkowy - 8:8

2013/2014: liga okręgowa, Nadnarwianka - Korona 1:1
2013/2014: liga okręgowa, Korona - Nadnarwianka 3:0
2011/2012: IV liga maz., Nadnarwianka - Korona 3:1
2011/2012: IV liga maz., Korona - Nadnarwianka 3:4Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:2


06.09.2014, 16:00, Szydłowo
KORONA SZYDŁOWO - NADNARWIANKA PUŁTUSK