wtorek, 9 września 2014

Zapowiedź meczu ze Skrą

W dwóch ostatnich meczach, rozegranych z beniaminkami, Nadnarwianka ugrała tylko jeden punkt. Tym razem, w środę 10 września, do Pułtuska przyjedzie Skra Drobin czyli nie kto inny jak kolejny beniaminek IV ligi. Zapowiada się następne spotkanie z gatunku meczów "o 6 punktów" a my zadajemy sobie pytanie - czy potwierdzi się polskie przysłowie: "do trzech razy sztuka"?


Skra Drobin, tegoroczny zwycięzca płockiej okręgówki, całkiem nieźle dotychczas radził sobie w czwartoligowych warunkach. Zawodnicy Waldemara Figurskiego odnieśli zwycięstwa nad Bzurą Chodaków i Koroną Szydłowo, a także zremisowali z warszawską Olimpią. Środowy rywal Nadnarwianki również nieznacznie przegrał z Błękitnymi Raciąż oraz MKSem Przasnysz. W zasadzie jedynym meczem, które Skrze wyjątkowo nie wyszło, było starcie, a raczej jego próba, z płockimi rezerwami, przegrane aż 1:7.


Sobotnim spotkaniem w Szydłowie zawodnicy Nadnarwianki rozpoczęli drugi w tym sezonie maraton piłkarski, rodem z najlepszych lig europejskich, podczas którego przyjdzie podopiecznym Pawła Brodzkiego grać dwa razy w tygodniu. Kondycyjnie nasz zespół wydaje się być nieźle przygotowany, gorzej jest z ustabilizowaniem formy, co jest dość typowe dla drużyn z dużą liczbą młodzieżowców.

Jeśli goście nie wygrają środowej potyczki to i tak w Drobinie raczej nie będzie wielkiego smutku. W gorszej sytuacji zdają się być zawodnicy Nadnarwianki, którzy znajdują się już na 16. miejscu w stawce a ewentualna strata punktów może na dłużej uziemić nas w dolnej części tabeli.

Sędzia: Marcin Falencki (WS Ciechanów)


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Skrą Drobin (od 2001 roku):
Brak spotkań

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2:1

Relacja na żywo - RegioWyniki.pl


10.09.2014, 16:30, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - SKRA DROBIN

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem). Przypominamy, że w trakcie meczu przed trybuną krytą można nabyć gadżety Nadnarwianki - czytaj więcej.