poniedziałek, 2 marca 2015

Podsumowanie zimowego okresu przygotowawczego

Wyjątkowo wcześnie rozpocznie się tegoroczna piłkarska wiosna w wykonaniu czwartoligowców bo już w sobotę 7 marca podopiecznych Pawła Brodzkiego czeka wyjazd do Wołomina, gdzie zmierzą się z Huraganem czyli szóstym zespołem ligi. Jak przygotowywali się do tego meczu, jak i całej rundy wiosennej, zawodnicy Nadnarwianki? Odpowiedź znajduje się w naszym zestawieniu.

Przygotowania rozpoczęły się 7 stycznia, zaś każdy kolejny tydzień wyglądał nastepująco: cztery dni treningowe (hala, siłownia, orlik oraz w ostatnich dniach stadion) i mecz towarzyski. W ramach okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej Nadnarwianka rozegrała 7 sparingów (dwa mecze odbyły się po 45 minut) z czego dwukrotnie udało się pokonać rywala, również dwa razy padał wynik remisowy, zaś w trzech przypadkach lepsi okazywali się sparingpartnerzy. 

Wyniki sparingów:
24.01 - Korona Ostrołęka (liga okręgowa) 3:2
31.01 - Hutnik Warszawa (IV liga) 0:4
07.02 - Bug Wyszków (IV liga) 4:4
14.02 - Żbik Nasielsk (liga okręgowa) 6:1
21.02 - Narew Ostrołęka (IV liga) 1:2
28.02 - MKS Ciechanów (IV liga) 0:1
28.02 - MKS Polonia Warszawa (Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych) 0:0

Bilans bramkowy w siedmiu grach kontrolnych jest zrównoważony, Nadnarwianka zarówno strzeliła jak i straciła 14 bramek. Najlepszym strzelcem pułtuszczan w trakcie okresu przygotowawczego był wypożyczony z WKSu Rząśnik Mateusz Krawczyk.

Strzelcy bramek:
4 gole - Mateusz Krawczyk 
3 gole - Jakub Zalewski 
2 gole - Łukasz Wolf 
1 gol - Paweł Zacharski, Patryk Bartczak, Karol Czaplicki, Mateusz Kiela, bramka samobójcza

Asystenci:
2 asysty - Mateusz Gołębiowski, Jakub Zalewski 
1 asysta - Konrad Wiśniewski, Łukasz Wolf, Gracjan Sokołowski, Mateusz Krawczyk, Jakub Kozakiewicz

Oprócz wspomnianego już Mateusza Krawczyka do kadry Nadnarwianki zostali dołączeni: Piotr Bobowski (powrót po kontuzji), Mateusz Gołębiowski (KS Pniewo), Mateusz Kiela (Juniorzy starsi U-19), Kacper Poraziński (Juniorzy młodsi U-16), Gracjan Sokołowski (UKS Białe Orły), Piotr Warda (UKS FC Różan), Konrad Wiśniewski (Juniorzy starsi U-19) oraz Paweł Zacharski (KS Pniewo). Odeszli natomiast Adam Karłowicz, Artur Kembłowski, Kamil Orłowski i Dawid Wichowski.źródło: własne, foto: madel