piątek, 10 kwietnia 2015

Zapowiedź meczu z Koroną Szydłowo

Dzięki wygranej w Wielki Piątek z warszawską Olimpią nieco odetchnięto w Pułtusku a podopieczni Pawła Brodzkiego mogli ze spokojniejszą głową przygotowywać się do kolejnego meczu ligowego. Już w sobotę 11 kwietnia do Pułtuska przyjedzie Korona Szydłowo więc zapowiada się spotkanie z gatunku meczów o "6 punktów". Emocje gwarantowane!


Korona aktualnie zajmuje 15. miejsce w tabeli z zaledwie dwupunktową stratą do Nadnarwianki. Nasz sobotni rywal, z którym mierzyliśmy się również w poprzednim sezonie w okręgówce (bez większego powodzenia), w jesiennym bezpośrednim meczu wygrał z nami 3:1. Na wiosnę zespół prowadzony przez Włodzimierza Gorczycę zdążył już wygrać z Olimpią i Skrą więc można domniemywać, że i w starciu z Nadnarwianką goście będą szukać kompletu punktów. 

O to może być jednak bardzo ciężko bo Korona na wyjazdach punktuje bardzo słabo natomiast pułtuszczanie doskonale zdają sobie sprawę, że tylko zwycięstwo może przybliżyć ich do zrealizowania podstawego celu jakim jest utrzymanie. Trener Brodzki ma już do dyspozycji wszystkich obrońców więc wydaje się, że możemy być spokojni o pierwszą linię. Więcej znaków zapytania pojawia się w przypadku pomocy gdzie niepewny jest występ Piotra Cywińskiego i Patryka Bartczaka.


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Koroną Szydłowo (od 2001 roku):

5 meczów - 2 zwycięstwa Nadnarwianki, 1 remis, 2 wygrane Korony. Bilans bramkowy - 9:11
2014/2015: IV liga maz. płn, Korona - Nadnarwianka 3:1
2013/2014: liga okręgowa, Nadnarwianka - Korona 1:1
2013/2014: liga okręgowa, Korona - Nadnarwianka 3:0
2011/2012: IV liga maz.płn, Nadnarwianka - Korona 3:1
2011/2012: IV liga maz.płn, Korona - Nadnarwianka 3:4


Typ redakcji Nadnarwianka.pl - 2:1
Plakat zapraszający na sobotni mecz. Prześlij go znajomemu mailem lub wstaw na facebooku! ;) 
(kliknij aby powiększyć)
foto: Dominik Gregajtys


11.04.2015, 16:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - KORONA SZYDŁOWO

Sędzia: Karol Braun (WS Ciechanów-Ostrołęka)

Bilety: 5zł oraz 10zł (trybuna kryta + parking).


W trakcie meczu przed trybuną krytą można będzie nabyć pamiątki klubowe jak szaliki, kubki, smyczki oraz czapki.

Za pośrednictwem serwisu RegioWyniki.pl zostanie przeprowadzona ze spotkania relacja na żywo. Widzów, którzy nie będą w stanie dotrzeć w sobotę na obiekt przy ul. Daszyńskiego zapraszamy do śledzenia wyniku - link do relacji.