piątek, 15 maja 2015

Zapowiedź meczu z Mazovią

Od dłuższego czasu nad Nadnarwianką wisi jakieś fatum. Wyników a w konsekwencji punktów jak nie było tak dalej nie ma a z każdym kolejnym tygodniem tzw. "szpital" powiększa się o kolejne nazwiska. Czy w tych okolicznościach podopieczni Pawła Brodzkiego podniosą się z kolan i w meczu z Mazovią, rewelacją rozgrywek IV ligi, będą w stanie osiągnąć dobry rezultat?Będzie o to niezwykle ciężko, zwłaszcza jak spojrzymy na "szable" jakie obecnie do swojej dyspozycji ma szkoleniowiec Nadnarwianki. Do kontuzjowanego Władysława Stelmacha, Łukasza Wolfa, Piotra Bobowskiego, Arkadiusza Miłoszewskiego oraz Mateusza Krawczyka dołączył Mateusz Gołębiowski, którego ze stadionu Mławianki, z którą graliśmy w ostatniej kolejce, odwoziła karetka pogotowia. Możliwy jest powrót na boisko zarówno Kamila Jagielskiego I jak i Edgara Dżawakiana. 


Mateusz Gołębiowski w ostatnim meczu z boiska zamiast do szatni trafił do szpitala na prześwietlenie (foto: zawkrzenskisport.pl)

Nasz sobotni rywal z Mińska Mazowieckiego po 27 kolejkach na swoim koncie zgromadził 51 punktów dzięki czemu zajmuje szóstą lokatę, co jak na beniaminka jest wynikiem bardzo dobrym. Najlepszymi strzelcami "Mazy" są Michał Bondara (19 bramek) oraz Rafał Słowik (9 goli). Mazovia, obok Błękitnych Raciąż, jest jedynym zespołem na wiosnę, który jeszcze nie zanotował porażki grając na wyjeździe, natomiast pułtuszczanie jeszcze nie zdobyli w tym roku punktów przed własną publicznością. Piłkarze z Mińska Mazowieckiego właściwie już zakończyli sezon i teraz mogą grać na luzie, zaś Nadnarwianka ma nóż na gardle. Jedno jest pewne - zapowiada się otwarty mecz w którym podział punktów nie będzie zadowalał żadnej z drużyn.


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Mazovią Mińsk Mazowiecki (od 2001 roku):
1 mecz - 1 wygrana Mazovii. Bilans bramkowy - 1:2

2014/2015: IV liga maz. płn, Mazovia - Nadnarwianka 2:1


Typ redakcji Nadnarwianka.pl - 1:2


16.05.2015, 16:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI

Sędzia: Kamil Rzechółko (WS Płock)

Bilety: 5zł oraz 10zł (trybuna kryta + parking)

Za pośrednictwem serwisu RegioWyniki.pl zostanie przeprowadzona ze spotkania relacja na żywo. Kibiców, którzy nie będą w stanie dotrzeć na obiekt przy ul. Daszyńskiego zapraszamy do śledzenia wyniku - link do relacji.