piątek, 17 lipca 2015

Letni okres przygotowawczy rozpoczęty

Kto spodziewał się zastępów testowanych zawodników na pierwszym treningu Nadnarwianki pod wodzą Cezarego Moledy, nowego trenera pułtuszczan, ten musiał obejść się smakiem. Jak podkreślają jednak władze klubu, nowi gracze powinni pojawić się już niebawem.

W inaugurującym letni okres przygotowawczy treningu udział wzięło 20 zawodników, w tym m.in.: Kamil Orłowski i Łukasz Zalewski. Z Nadnarwianką pożegnał się Bartosz Salamon, który odszedł do Bugu Wyszków. W tym samym kierunku najprawdopodbniej podążą Łukasz Wolf oraz Mateusz Krawczyk. Jak już wcześniej pisaliśmy, swoją przygodę z naszym klubem postanowili zakończyć Edgar Dżawakian oraz Paweł Zacharski.

Pierwszy mecz kontrolny zostanie rozegrany w sobotę 25 lipca, a nie w niedzielę jak wcześniej informowaliśmy. Zmienił się również sparingpartner z którym mierzyć się będziemy 8 sierpnia - zamiast rezerw Dolcanu Ząbki naszym rywalem będzie druga drużyna Legionovii Legionowo. 

Sparingi Nadnarwianki Pułtusk podczas letniego okresu przygotowawczego do rundy jesiennej sezonu 2015/2016:
25 lipca (17:00, Działdowo) - Start Działdowo (III liga)
1 sierpnia (16:00, Lidzbark) - Wel Lidzbark (liga okręgowa)
4 sierpnia - Polonia Iłowo (liga okręgowa)
8 sierpnia - Legionovia II Legionowo (liga okręgowa)(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

foto: madel