piątek, 28 sierpnia 2015

Zapowiedź meczu z Pełtą

W ostatnią sobotę wakacji na pułtuskim stadionie dojdzie do rywalizacji sąsiadów z tabeli, a mianowicie Nadnarwianki i Pełty Karniewo. Będzie to zarazem pierwsze oficjalne spotkanie obu drużyn w historii. Zarówno zespół z pobliskiego Karniewa, jak i podopieczni Cezarego Moledy, mogą pochwalić się podobnym dorobkiem punktowym po trzech spotkaniach czyli zaledwie trzema oczkami choć zdaje się, że Pełta miała dotychczas nieco wygodniejszych rywali. 

O ile jeszcze w lipcu bez problemu można było wskazać faworyta sobotniej konfrontacji, tak teraz wobec problemów kadrowych Nadnarwianki ciężko o hurraoptymizm. Wąska kadra i dwóch zawodników pauzujących za czerwone kartki (Piotr Cywiński i Aleksander Dobrosielski) sprawiły, że między słupki pułtuszczan wróci najprawdopodobniej Łukasz Wilczewski. Możliwe, że swoje szanse, najpewniej w roli zmienników, dostaną również Sebastian Salamon, Wiktor Karkowski i Mateusz Woźniak, czyli trójka zawodników, która zadebiutowała w środę w seniorskiej piłce.

Jaka jest sytuacja w Nadnarwiance - każdy widzi. Można załamać ręce i narzekać lecz to wcale nie poprawi sytuacji. Tak więc pomimo swoich problemów mamy nadzieję, że pułtuszczanie w końcu sięgną po punkty przed własną publicznością. Punkty, na które czekamy już od października! Ta wstydliwa, a wręcz haniebna passa musi się jak najszybciej zakończyć. 


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Pełtą Karniewo (od 2001 roku):
Brak spotkań


Typ redakcji Nadnarwianka.pl - 3:2


29.08.2015, 17:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - PEŁTA KARNIEWO

Sędzia główny: Radosław Makowiecki (WS COOZPN)