piątek, 4 września 2015

Zapowiedź meczu z Ojrzeniem

Nietypowo bo już o godzinie 11:00 rozpocznie się w sobotę 5 września kolejny mecz Nadnarwianki na stadionie przy ul. Daszyńskiego. Czy pułtuszczanie przerwą passę czterech kolejnych porażek z rzędu i w końcu zapunktują pierwszy raz na własnym obiekcie od października ubiegłego roku?Tak słabego początku sezonu w wykonaniu Nadnarwianki nie przewidywali chyba nawet najwięksi pesymiści. Sytuacja jest na tyle poważna, że na przełomie sierpnia i września do kadry dołączyło czterech nowych zawodników a dojść ma jeszcze dwóch. Nowy bramkarz i napastnik czyli Mateusz Kaczmarek oraz Przemysław Kruk już zdążyli zadebiutować w barwach "ludowych" i gry Nadnarwianki nie zrewolucjonizowali choć ciężko tego oczekiwać po zaledwie jednym czy dwóch wspólnych treningach z drużyną. Do meczu z Tęczą sytuacja pod względem zgrania powinna się jednak trochę poprawić.

Nasz sobotni rywal po pięciu spotkaniach ma na swoim koncie 7 punktów, z czego 6 oczek zdobył na własnym terenie zaś na wyjeździe póki co jest bez choćby jednego strzelonego gola. Zawodnicy z Ojrzenia, wobec problemów Nadnarwianki, z pewnością liczą nie tylko na premierowego w tym sezonie gola na wyjeździe ale można zakładać, że zagrają o pełną pulę aby zrewanżować się za klęski jakich doznali od nas w sezonie 2013/2014.

22 mecze, 2 wygrane, 1 remis i aż 19 porażek - tak prezentuje się tegoroczny bilans pułtuszczan uwzględniający rozgrywki w IV lidze oraz "okręgówce" i to jest z pewnością jeden z najdłuższych kryzysów niemocy w 94-letniej historii Nadnarwianki. Nie będzie łatwo naszym zawodnikom o punkty w sobotę, zwłaszcza wobec rosnącej presji wyniku, ale jeśli teraz się nie przełamiemy to kiedy to nastąpi? 


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Tęczą Ojrzeń (od 2001 roku):
3 mecze - 3 zwycięstwa Nadnarwianki. Bramki - 16:2
2013/2014: liga okręgowa, Nadnarwianka - Tęcza 5:0
2013/2014: Puchar Polski (COOZPN), IIr., Tęcza - Nadnarwianka 1:6
2013/2014: liga okręgowa, Tęcza – Nadnarwianka 1:5


Typ redakcji Nadnarwianka.pl - 1:0


05.09.2015, 11:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - TĘCZA OJRZEŃ

Sędzia: Jacek Mulawka (WS COOZPN)