wtorek, 26 stycznia 2016

Projekt WspieramyKlub.pl jednak nie wsparł Nadnarwianki...

Dokładnie 11 miesięcy temu informowaliśmy, że Nadnarwianka Pułtusk dzięki aktywności i zaangażowaniu w ramach współdziałania z platformą WspieramyKlub.pl w 2014 roku została zakwalifikowana do otrzymania wsparcia finansowego w wysokości 4200 zł brutto. Niestety wspomniane wsparcie zakończyło się tylko na słowach.

O ile rok temu projekt WspieramyKlub.pl cieszył się bardzo dobrą renomą, tak teraz, w wyniku problemów finansowych spółki do której należy platforma, i w rezultacie braku wypłacalności względem klubów sportowych, można wyczytać następujące komentarze:

- "Ściema, nie wywiązują się z obietnic. Wszyscy pracują na ich sukces, a nic z tego nie mają. Cwaniactwo czystej wody."
- "Brak informacji o wypłacie wsparcia za 2014 rok. Brak informacji o tym co będzie ze wsparciem za 2015 rok. Usuwanie komentarzy. Cały ten projekt jest niewiarygodny."
- "Ściema i tyle w temacie. Najbardziej mnie ciekawi co do powiedzenia na temat praktyk tego portalu mają jego rzekomi partnerzy z polskich związków sportowych..."
- "Ściema , nie wywiązują się z obietnic. Wszyscy pracują na ich sukces, a nic z tego nie mają. Cwaniactwo czystej wody."

Sprawa platformy WspieramyKlub.pl pojawiła się również na łamach Gazety Pomorskiej:

(kliknij aby powiększyć)