sobota, 30 kwietnia 2016

PAF - Pudła, Akcje, Frustracje

Nadnarwianka zremisowała z PAFem Płońsk 1:1 (1:0) w meczu 22. kolejki. Gospodarze byli stroną przeważającą przez godzinę gry. Osłabieni kontuzjami Łukasza Zalewskiego i Konrada Wiśniewskiego pozwolili jednak rywalom tworzyć kolejne szanse.

Ostatnim zespołem, który nie wykorzystał tak dużej liczby okazji w Pułtusku była Bzura Chodaków. Różnice są oczywiste - wtedy kolejne szanse stwarzała ekipa walcząca o III ligę. Dziś przedostatni team ligi okręgowej. Wtedy udało się wygrać 1:0, dziś padł remis 1:1, szczęśliwy dla zespołu Moledy.

W pierwszej połowie bramkę zdobył Przemysław Kruk, który skorzystał z fatalnej interwencji stopera rywali. Goście odpowiedzieli w 68. minucie po ładnym dośrodkowaniu i strzale głową Patryka Popowskiego.

To dość niezwykłe, że mecz zakończył się remisem 1:1. Goście zmarnowali kilka stuprocentowych sytuacji, a dodatkowo ich pomocnik trafił piłką z rzutu wolnego w poprzeczkę oraz w słupek.

Gospodarze również mogli zdobyć więcej bramek. Idealnej okazji nie wykorzystał jednak Egipcjanin Aziz. Pomyślał o uderzeniu przewrotką, skończyło się na woleju ale piłka trafiła w bramkarza. W debiucie gola strzelić mógł Jakub Godlewski, ale jego próba pokonania wysuniętego golkipera okazała się niecelna.


Webo90


30.04.2016, 17:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - PAF PŁOŃSK 1:1 (1:0)
20' P. Kruk - 68' P. Popowski

Składy:
Nadnarwianka - W. Stelmach - K. Wiśniewski (66' J. Godlewski), Ł. Zalewski (58' W. Karkowski), P. Bobowski, P. Cywiński - A. Kembłowski, D. Pik - P. Kruk, G. Sokołowski, M. Aziz - M. Dziczek

Żółte kartki: P. Kruk, K. Wiśniewski, M. Aziz

Sędzia: K. Majewski (WS COOZPN)

Widzów: ok. 100