młodzież piłkarska
 

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - sukcesy

W Pułtusku, mieście liczącym niespełna 20 tysięcy mieszkańców, piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem. W klubie Nadnarwianka Pułtusk od 2010 r. prężnia działa prawie 20 sekcji młodzieżowych pod nazwą UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk. Młodzież podzielona jest na grupy szkoleniowe ze względu na wiek. Głównym celem klubu jest profesjonalne szkolenie młodych piłkarzy w systemie holenderskim, nauka gry fair play, wychowanie młodego człowieka oraz umiejętność pogodzenia treningów z nauką w szkole.

Kategoria: skrzat

W grudniu 2016 r. skrzaty Młodych Orłów wzięły udział w turnieju Ligi Powiatu Legionowskiego. Podopieczni Emila Iwańskiego w pięciu meczach zdobyli 13 punktów i w klasyfikacji generalnej turnieju zajęli pierwsze miejsce. Młodzi pułtuszczanie wykazali się w tych zawodach ogromnym zaangażowaniem i wspaniałą walką.

Kategoria: żak

W październiku 2016 r. odbył się turniej o Puchar Radnego Miasta Ostrołęka. W zawodach tych, młodzi chłopcy z rocznika 2008/2009 trafili do grupy A. Po trzech meczach grupowych, Młode Orły z Pułtuska zajęły 2 miejsce i awansowały do półfinału. W meczu o finał, zawodnicy Nadnarwianki po bardzo dobrej grze pokonali gospodarza turnieju OTS Koronę Ostrołęka. W wielkim finale zawodnicy z Pułtuska zmierzyli się z Talentem Białystok. Był to rewanż za grupowy mecz, w którym Młode Orły uległy rywalowi 2:0. Jednak w najważniejszym meczu, żacy Nadnarwianki rozegrali kapitalne spotkanie i pokonali po rzutach karnych rówieśników z Białegostoku.

Kategoria: orlik

Pod koniec maja 2016 r. orliki Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrały w Ciechanowie finałowy turniej o tytuł mistrza okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego ZPN. Pułtuszczanie rozegrali trzy spotkania z mistrzami pozostałych grup ligowych. Po dwóch zwycięstwach Młodych Orłów i Olimpu Ciechanów, doszło do rozstrzygającego meczu pomiędzy tymi dwoma klubami. Na boisku padł remis 4:4, ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, to orliki z Pułtuska cieszyły się z mistrzostwa.

Kategoria: młodzik

W listopadzie 2013 r. rozegrane zostały dwa turnieje. Do obu zostały zgłoszone po dwie drużyny młodzików Młodych Orłów. W zawodach o Puchar Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie triumfowała druga drużyna Pułtuska, natomiast pierwszy zespół zajął trzecie miejsce. Z kolei w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, drużyny Nadnarwianki rozpoczęły i zamknęły klasyfikację końcową zawodów. W finale, pierwszy zespół Młodych Orłów pokonał po rzutach karnych MKS Ciechanów.

Kategoria: trampkarz

Na początku 2018 r. odbyła się druga edycja turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Gminy Pułtusk. W zawodach zwyciężyła pierwsza drużyna Młodych Orłów, która niczym tornado weszła do finału zmiatając po kolei wszystkich rywali. W najważniejszym meczu turnieju, po emocjonującej grze, trampkarze Nadnarwianki Pułtusk pokonali po rzutach karnych Wicher Kobyłkę.